Par mums

PPII "CIPATIŅA" Ulbrokas ielā 12/-7: bērnudārziņš pašiem mazākajiem bērniem, kurā jau agrīnā vecumā bērni mācās savstarpēji saprasties, sadarboties divās nelielās grupiņās - katrā līdz 6 - 8 bērniem. Uzņemam bērniņus, kuri jau turās uz kājiņām - no 1 gada vecuma. No 1,5 gada vecuma ir Rīgas pašvaldības līdzfinansējums bērniem ar pilna laika apmeklējumu. ( https://youtu.be/PdqjNKK1g-c?si=n2cXI7Wi4dJvzsSP )

PPII Cipatiņa filiāle Ilūkstes ielā 30A: bērnudārzs, kurā ir 2 grupiņas 1-2g veciem bērniem un 2 grupiņas  2-4g veciem bērniem. No 1,5 gada vecuma ir Rīgas pašvaldības līdzfinansējums bērniem ar pilna laika apmeklējumu.

Bērnu pavadītais laiks "Cipatiņā" pamatā tiek veidots rotaļu, spēļu un rotaļnodarbību veidā - ar rotaļu palīdzību tiek veicināta bērna vēlme izzināt apkārtējo pasauli un sevi. Šeit atnākot mazuļi var spēlēties, draudzēties, savstarpēji sadarboties, zīmēt, krāsot, lipināt, veidot, atpūsties, attīstīt dažādas prasmes. Grupas telpā ir infrasarkanais sildītājs, ko īpaši izmantojam pirms un pēc apkures periodā, kā arī ventilatori karstajam vasaras periodam. Bērniem nodrošināta sabalansēta, kvalitatīva, vecumam atbilstoša ēdināšana. Ēdiens tiek piegādāts silts un svaigs kvalitatīvos termosos no "Atvars" RG. Personāls ir ar atbilstošu izglītību un papildus apguvuši nepieciešamos kursus un seminārus. Katram mazulim tiek nodrošināta gultasvieta diendusai ar individuālu, marķētu gultasveļu, katram bērnam ir savs marķēts dvielītis, higiēnas dvielis, nodarbību vieta - galdiņš, krēsliņš utt. 

 

Pašnovērtējuma ziņojums 2022./2023. gadā:

https://docs.google.com/document/d/1/i-uisaI0zJEfyctKctrSGISMEX-n1pDq/edit?usp=drive_link&ouid=100190827949724297551&rtpof=true&sd=true

 

Dienas režīms bērnudārzā:

https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=http://www.bernudarzscipatina.lv/images/web_page/dienas+gaita.docx