Atsauksmes

Vissirsnīgākais paldies dēla Linarda pirmajai audzinātājai Līgai un auklītei Dacei no "Cālīši" grupiņas par rūpēm un gādību, kā arī otrajai audzinātājai Annai un auklītei Ļubai Ķiparu grupiņā! Liels paldies arī Elīnai par atsaucību un vadītājai Ditai par lielo pretimnākšanu adaptācijas procesā uzsākot dārziņa gaitas. Vienmēr atcerēsimies dēla pirmo dārziņu ar patīkamām atmiņām. Sirsnīgs paldies!! Ar cieņu, Linarda mamma

Liene Andžāne 13.10.2022

Liels paldies Taurenīšu (Svetlana, Kristina) un Ķiparu grupas (Anna, Ļuba) personālam par pozitīvo pirmo pieredzi Kiras dārziņa gaitās - par ieguldīto darbu manas meitas attīstībā, par rūpēm, sapratni, mīlestību un pretī nākšanu! Dita, Elīna, paldies par šo fantastisko dārziņu!

Jekaterina Sergejeva 02.09.2022

Paldies lieliskajai profesionāļu komandai par jūsu darbu! Pateicamies audzinātājai Līgai un palīdzei par bezrūpēm pavadītām dienām un Alises lielisko pirmā dārziņa pieredzi! Paldies, jūs darat lieliski savu darbu ♥️ Lai veicās darba gaitās ????

Elīna Zagorska 31.08.2022

Audzinātāja Līga un auklīte Dace lieliski ievadīja mūsu dēliņu "ārpus mājas" vidē. Sirsnīgs viņām paldies par mīlestību, rūpēm un prasmēm, ko viņas dāvāja Evertam! Liels paldies vadītājai Elīnai un Ditai par sirsnīgo uzņemšanu un vienmēr sniegtajām atbildēm. Ar tīrāko sirdsapziņu varu teikt, ka šī ir vislabākā vieta mazulīšiem!

Evija Muhametšina 09.03.2022

Liels paldies audzinātājai Veronikai par kopā būšanu no pirmās dienas dārziņā, paldies par visu iemācīto, par pacietību, par sirsnību, par jūsu siltumu! Paliksi mums atmiņā kā mīļākā, pirmā audzinātāja! Atsevišķš liels paldies Vinetai, viņa ir kas vairāk nekā auklīte! Auklīte ar lielo burtu, tik ļoti bērnus mīloša, sirsnīga un līdzjūtīga! Ļoti ilgosimies pēc jums! Kā arī Dita, jūsu dārziņā ir fantastiski organizēts darbs, paldies par pretīmnākšanu jebkurā situācijā! Pateicoties jūsu labsirdībai, arī kolektīvā norit gaiša atmosfēra! Jūsu Demids! :)

Demids Kurdačenkovs 31.08.2021

Liels paldies grupas Taurenīši un Ķipāri audzinātajam un auklītēm. Par pirmo pozītivo pieredzi Arsēnija bērnudārza gaitas! Jūs visas vienmēr paliksiet mūsu atmiņa ka pirmās audzinātājas un auklītes. Dita, paldies Jums par šo fantastisko dārziņu, esmu ļoti priecīga, ka izvēlējos tieši Jūsu dārziņu!

Jekaterīna Kudrjašova 22.06.2021

Mīļās audzinātājas,auklītes un Dita, vislielākais un mīļākais paldies par Jūsu rūpēm, atraktivitāti un sirsnību. Jūs esat fantastiskas. Toms no 1.6 gadiņa apmeklēja šo dārziņu, vislabākā pieredze kādu varētu vēlēties savam bērniņam ar pirmo dārziņu. Lai stipra veselība un enerģija Jums!

Kristīne Dombrovska 07.01.2021

Liels, liels paldies PII Čipatiņa vadītajai un kolektīvam par brīnišķīgu dārziņu, maigu atmosfēru, lielisku attieksmi un rūpēm par dēliņu Arseniju! Īpašai paldies audzinātājai Ievai par rūpēm, attieksmi un profesionālo pieeju! PII Cipatiņa kolektīvs, patiešām, dara lielu un lielisku darbu! Novēlam viss to Labāko!!

Ilona Kožuhare 01.09.2020

Sirsnīgs paldies par ieguldīto darbu un mīlestību rūpēs par mūsu Oto - Cipatiņa PPII Ilūkstes ielā sāka apmeklēt no 1 gads un 7 mēneši vecuma. Viņa pirmā pieredze bērnudārzā bija pozitīva, jo ar prieku devās uz dārziņu un no rītiem mājās pie durvīm nevarēja sagaidīt, kad varēsim jau iet. Dārziņā viss ir pārdomāts gan iekštelpās, gan ārā. Paldies Jums visiem!

Amanda Cīrule 31.08.2020

Milzīgs PALDIES PPII “Cipatiņa” kolektīvam par Arsena pirmo labo pieredzi dārziņā, par rūpēm un ieguldīto Arsenā. Mums te ļoti patika! :) Novēlām Jums pacietību, nezaudēt savas labās sirdis, kā arī vairāk mazo audzēkņu! Arsena vecāki. 24.08.2018.

Marina Kačanova 24.08.2018

Dēliņa gaitas Cipatiņā paliks paliks atmiņā tikai ar gaišiem mirkļiem. Apmeklējām Cipatiņu no 1 gada vecuma un šaubos, ka kur citur būtu apguvis tik daudz kā šeit. Liels paldies kolektīvam par pacietību, pretimnākšanu un spēju pašiem mazākajiem sniegt vēlmi izzināt pasauli.

Aisma 30.01.2017

Atstāt atsauksmi

*Atsauksme tiks izskatīta pirms publicēsanas!